××××Nikdy nejsme tak dospělí abychom nemohli mít dětské sny..××××

povídka...

29. ledna 2008 v 13:49 | -myslef- |  ╠ RůZnÉ
Nemám doslova žádný sen o svém poprvé, přeji si to jen nějak pěkně. Žádná rychlovka, nic takového.
Z představ o milování na posteli posypanou okvětními lístky růží v pokoji osvětleném pouze malými čajovými svíčkami jsem vyrostla, i když, jak to tak čtu, tak to taky nezní špatně… naopak!! Ale i kdyby bylo tohle moje přání, vím, že by se mi nesplnilo.

Jak už bylo řečeno, nevím jak bych to chtěla, takže jestli se o tom rozepíši, budu hodně improvizovat.
Mělo by to být něžné, pomalé /za tónů hudby/, ale také vzrušující a vášnivé. Nechtěla bych nic uspěchat, pěkně postupovat krůček po krůčku, nepřeskočit žádnou z těch pomyslných etap. Chci začít u slovního provokování, hlubokých pohledů z očí do očí, líbání, posouvat se k nevinnému hlazení přes oblečení a dobývat se pod něj, od dráždění rty na celém nahém těle až k samotnému spojení, prvnímu proniknutí, k nekonečnému prožívání vrcholu, vyvrcholení a na teoretickém konci si užívat doznívajícího opojení, laskání a nádherného pocitu.
Při tom všem chci cítit sílu mužského těla, pevné ruce, držíc mne třeba jen okolo pasu, chci cítit vzrušení od prvního okamžiku, oddávat se svému Pánovi a vědět, že mu patřím, že se mi nic nemůže stát, protože jsem s ním, v jeho mužném objetí, pod jeho ochranou.
Chci vědět, že mě má rád i s těmi chybami a nedokonalostmi, co mám, že se mu líbím taková, jaká jsem a taky, že mě opravdu miluje. Že se mě nesnaží jen dostrkat k tomu jednomu.
Chci, aby věděl, jak ho miluji a jak moc pro mě znamená, jak nevýslovně po něm toužím. A taky aby on mi pověděl, třeba jen jak jsem kouzelná, jak se mu líbím, jak mě miluje.
P.S. Je to jen povídka..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Zkritizuj to, pls..........díky

<..:: klik ::..>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama