××××Nikdy nejsme tak dospělí abychom nemohli mít dětské sny..××××

Všechno je pomíjivé.

3. ledna 2008 v 15:04 | -myself- |  ╚ Ze ŽiVoTa...
Všechno je pomíjivé.
V jednu chvíli jste šťastní, myslíte si, že tohle krásné nikdy neskončí, nesmí, a ve druhé jste nešťastní, že se rozbrečíte a nemůžete se zastavit. V tu chvíli je vám všechno jedno. Totálně ukradený. Chcete jen to něco, co jste ztratili i když ne třeba svou vinou. Chcete vrátit čas a mít se zase báječně. Ale to už nejde.

Všechno jednou končí. Něco až příliš brzy a naopak. Newím, jestli je horší zarazit to na začátku nebo je lepší nechat to ladem...trápit se kvůli něčemu stále dokola je ale pitomost, ale někdo dělá pitomosti. Někdo ty pitomosti dělat musí. Nakonec jsme jen lidé, nedokonalí, všichni máme své mouchy a pro někoho je přirozené trápit se kvůli něčemu či spíše někomu hodně dlouho a někdo to přejde s tím, že to prostě skončilo a přijdou další krásný chvíle, přijde něco nového a možná i více krásného.
Nevěřila jsem tomu, že něco může skončit tak rychle…z minuty na minutu…ale teď už věřím. Bohužel je to tak. Ať to něco trvá jak chce dlouho, skončit to může v okamžiku. Je to třeba jen v nejistotě…něčím si nejste jistí a zaváháte a můžete tím zaváháním něco ztratit. Nebo někoho. Prostě… je důležité vědět, že všechno je pomíjivé. Nic netrvá věčně.

Jsou lidé, kteří vstoupí do našich životů a rychle zase zmizí. Někteří však chvíli zůstanou a zanechají v našich srdcích své stopy a mi už nikdy nebudeme stejní!!

Při trošce dobré vůle člověk dokáže odpustit. Ale ani při nejlepší vůli nedokáže zapomenout.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Zkritizuj to, pls..........díky

<..:: klik ::..>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama