××××Nikdy nejsme tak dospělí abychom nemohli mít dětské sny..××××

╚ Ze ŽiVoTa...

Slohovka: Co o mně říká můj pokoj

28. prosince 2008 v 12:53 | -myself-

Slohovka na téma: Co o mně říká můj pokoj


Můj pokoj mám velice ráda, ale poslední dobou mu prý chybím.
Je tak akorád velký, aby se do něj vlezly všechny mé potřebné i nepotřebné věci, je předloni vymalovaný na žluto, jsou v něm dvě postele, stůl, další stůl s počítačem, skříň na oblečení a velká knihovna plná knížek. Dále také keyboard, bez kterého bych nemohla být, no a spousta dalších věcí.

Nejsem sama, ale nemám tebe!!

6. ledna 2008 v 17:41 | -myslef-
Tak si říkám: a zase jenom já se trápím. Ale není to pravda a já to vím. Nejsem sama, kdo má nějaké
trápeni. Možná je to jen tím, že já ty své bolístky dávám moc najevo. Když se kouknu kolem sebe, vidím spousty šťastných lidi, někteří jsou šťastní méně, někteří více, ale já jsem pořád ta nešťastná. Čím to tedy je, že všichni okolo jsou šťastní?? Je jednoduché vysvětlení: nedávají tolik najevo své city. My někteří to však neumíme a chováme se tak, jak se cítíme. Když tak brouzdám po netu a čtu si básničky, příběhy a články, je mi až do breku, jaké máme všichni problémy a trápení. Je až k neuvěření, kolik lidi chodí po světě a kolik z nás něco trápí. A kolik toho máme společného!!
Nejsem básnířka ani spisovatelka, i když bych chtěla byt, ale snažím se popsat jak nejlépe umím, co cítím.

Všechno je pomíjivé.

3. ledna 2008 v 15:04 | -myself-
Všechno je pomíjivé.
V jednu chvíli jste šťastní, myslíte si, že tohle krásné nikdy neskončí, nesmí, a ve druhé jste nešťastní, že se rozbrečíte a nemůžete se zastavit. V tu chvíli je vám všechno jedno. Totálně ukradený. Chcete jen to něco, co jste ztratili i když ne třeba svou vinou. Chcete vrátit čas a mít se zase báječně. Ale to už nejde.

Můj otec opilec

22. září 2007 v 10:23 | -myself-
Jako obvykle jsme seděly s mamkou u televize a sledovaly seriál, když tu jsem oknem zahlédla kymácející se postavu, která míří k hlavnímu vchodu…chvíli ticho, potom odemykání a… táta vchází nepřezutý do dveří, zato v plné opilosti.
 
 

Reklama